Tata Steel

Firma Tata Steel, dawniej znana jako Corus, jest jednym z największych producentów stali w Europie. Nasza firma obsługuje różne wymagające sektory rynku na całym świecie, w tym sektor branży lotniczej, motoryzacyjnej, budowlanej, energetycznej i branży opakowań. Nasze główne zakłady stalowe zlokalizowane są w Wielkiej Brytanii i Holandii. Mamy globalną sieć sprzedaży i dystrybucji.

Sukces naszej firmy oparty jest na innowacyjności i ciągłym doskonaleniu produktów. Naszym celem jest stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez oferowanie trwałych i wartościowych produktów ze stali popartych doskonałą obsługą klienta. Dzięki współpracy z Państwem jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązania do spełnienia wszelkich stawianych przez Państwa wymagań.

Nasze zakłady w Europie należą do firmy Tata Steel Group, jednego z dziesięciu największych producentów stali na świecie. Tata Steel Group działa na terenie prawie 50 krajów, a wchodzące w jej skład firmy działające na terenie Europy oraz Tata Steel Thailand i NatSteel Asia zatrudniają około 80.000 pracowników na pięciu kontynentach. Ponadto, zdolność produkcyjna firmy przekracza 28 mln ton.

Jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów, systemów i usług opracowanych specjalnie dla rynku budowlanego. Należą do nich produkty z blachy powlekanej Colorcoat®, systemy okładzinowe dachów i ścian do pokrycia budynków, elementy gorącowalcowane, rury, kształtowniki i inne dodatkowe elementy budowlane.

Galeria